Pirmdiena, 29 Jūnijs 2015 08:22

Izlaidums Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā

27.jūnijā Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā diplomus  saņēma 1.līmeņa  profesionālās augstākās izglītības programmas “Pārtikas produktu pārstrādes un ražošanas tehnoloģija” absolventi, kā arī profesionālās vidusskolas “Ķīmijas tehnoloģijas un biotehnoloģija”, “Inženiermehānika” un “Biotehnoloģija” programmu absolventi!

Sveicam jaunos speciālistus!

Trešdiena, 10 Jūnijs 2015 16:34

Prakšu pieejamība un kvalitāte Latvijā

LDDK īstenotā projekta "Kvalitatīvas prakses darba tirgum" ietvaros no 2014.gada decembra līdz 2015.gada martam tika veikts pētījums par prakšu pieejamību un kvalitāti Latvijā, veicot reprezentatīvu Latvijas uzņēmumu, kā arī portālā prakse.lv reģistrētu jauniešu aptauju. Apkopoti būtiskākie rezultāti un secinājumi. Lasīt vairāk

Trešdiena, 27 Maijs 2015 09:23

Esi drošs – Esi foršs!

Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža piedalās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas, un SIA “GRIF”  organizētajā kampaņā par darba drošību – Esi drošs – Esi foršs!

            Projekta mērķis ir informatīvi  un mērķtiecīgi izglītot izglītojamos par darba aizsardzības līdzekļu pielietošanas nepieciešamību, izglītot jauno darba ņēmēju paaudzi par modernu, kvalitatīvu un drošu darba vides risku novēršanu

Preses relīze!

Ceturtdiena, 21 Maijs 2015 05:28

4.zinātniski praktiskā konference

20.maijā koledžā norisinājās 4.zinātniski praktiskā konference, kurā ar ziņojumiem piedalījās gan studenti, gan akadēmiskais personāls, gan arī nozaru profesionāļi - Vitālijs Skrīvelis (Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija), Andis Kārkliņš (Latvijas Biogāzes asociācija), Jānis Jaško (Intelektuālā īpašuma speciālists, AS Grindeks), kā arī Ruta Porniece (Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība)

Pirmdiena, 27 Aprīlis 2015 00:00

Lielā Talka 2015

25.aprīlis bija tā diena, kad visa Latvija vienojās kopīgās vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātēs Lielās Talkas 2015 ietvaros. OMTK studenti devās uz Olaines Mežaparka estrādi, lai sakoptu tās apkārtni.

1 lapa no 37