Ceturtdiena, 16 Oktobris 2014 00:00

UNESCO nedēļa 2014

UNESCO nedēļās ietvaros 16.oktobrī notika dažādas aktivitātes visas dienas garumā! Dienas noslēdzošajā daļā audzēkņi pulcējās zālē, kur notika latviešu tautas deju un rotaļu pēcpusdiena. Grupām tika pasniegti pateicības raksti

Ceturtdiena, 16 Oktobris 2014 13:21

Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļā Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas pārstāvji devās uz Zaļenieku komerciālo un amatniecības vidusskolu, kur piedalījās profesiju popularizēšanā. Pasākuma laikā tika stāstīts par koledžā iegūstamajām profesijām un tālākām izglītības iespējām, kā arī tika rādīti “ķīmijas brīnumi”.

Pirmdiena, 13 Oktobris 2014 00:00

ERASMUS +

Deviņi Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas audzēkņi Erasmus+ mobilitātes projekta ietvaros ir devušies praksē uz Brēmeni. "Inženiermehānikas" programmas audzēkņi izies praksi Berufstortbildungswerk Gemeinnützinge Bildungseinrichtung des DGB GmbH (bfw), savukārt programmas "Biotehnoloģija" audzēkņi praktizēsies Schulzentrum der Sekundarstufe II Utbremen-Europaschule laboratorijās. Kopā ar audzēkņiem stažēties devusies arī profesionālo mācību priekšmetu skolotāja.Novēlam veiksmi un izturību!

Ceturtdiena, 02 Oktobris 2014 00:00

Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža svin 50 gadu jubileju.

Šogad  Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža svin 50 gadu jubileju.

Svinīgā pasākuma viesu pulkā bija gan Valsts sekretāre Sanda Liepiņa, gan pārstāvji no Latvijas darba devēju konfederācijas, gan Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas, gan sadarbības partneri – Latvijas Finieris, Grindex, Olainfarm u.c., gan koledžu direktori un pārstāvji, gan tuvākie kaimiņi no Olaines novada pašvaldības un izglītības iestādēm. Pasākumā piedalījās arī koledžas dibinātājs, ex direktors Valērijs Krupskis.

IZM Valsts sekretāre Sanda Liepiņa pasniedza trīs Atzinības rakstus Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas pedagogiem – Velgai Matutei, Ivaram Dumbravam un Olgai Locei par ieguldījumu profesionālajā izglītībā.

Pasākuma gaitā tika izteikta pateicība bijušajiem skolotājiem, darbiniekiem un absolventiem. Kavējās atmiņās skatoties  vēsturiskas fotogrāfijas.

Pirmdiena, 22 Septembris 2014 16:09

Konkurss "Vides zinātnes balva 2014"

Vides zinātnes un izglītības padome aicina pieteikties konkursam "Vides zinātnes balva 2014"

 

Lasīt vairāk

1 lapa no 33