Ceturtdiena, 20 Novembris 2014 07:04

Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienas un OMTK 50 gadu jubilejas pasākums.

19.novembrī Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā tika svinēta LR proklamēšanas gadadiena un OMTK 50 gadu jubilejas noslēdzošais pasākums studentiem un audzēkņiem! Labākie studenti un audzēkņi tika apbalvoti ar piemiņas veltēm par ļoti labām sekmēm mācībās un un teicamiem sasniegumiem Valsts pārbaudes darbos, kā arī par izciliem sporta panākumiem. Brāļi Auzāni sniedza koncertu, kura laikā ikviens varēja baudīt skaistas dziesmas. Noslēgumā, katra studentu un audzēkņu grupa saņēma svētku kliņģeri!

Trešdiena, 19 Novembris 2014 09:26

Draudzīgā aicinājuma fonda balva

OMTK saņēma Draudzīgā aicinājuma fonda balvu par teicamiem saniegumiem dabas zinību mācīšanā, par 2014.gadā ļoti labi nokārtotiem VISC centralizētājiem eksāmeniem ķīmijā, bioloģijā un fizikā profesionālo skolu grupā.

Pirmdiena, 03 Novembris 2014 10:29

Pasaule pieprasa tehniskos prātus!

Trīs audzēkņi no B-32 grupas: Renārs Lagzdiņš, Mārtiņš Kalniņš un Matīss Kozlovskis kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Anastasiju Kovaļovu ir iesaistīti Rīgas Tehniskās universitātes skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konkursā «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!» Zinātniskā pētniecības darba tēma Resveratrola atvasinājumu sintēze. Veiksmi pētījumos!

Ceturtdiena, 30 Oktobris 2014 00:00

Konkurss “Trīs gudrie”

29.oktobrī, jau tradicionāli, notika erudīcijas konkurss “Trīs gudrie”. Tika pārbaudīta jauniešu erudīcija dažādās nozarēs: kultūra, vides zinības, bioloģija, sports, mūzika, māksla utt. Konkurence bija sīva, jo žūrijai nācās uzdot papildus jautājumus, lai noskaidrotu 1. un 2.vietas ieguvējus! Apsveicam uzvarētājus!

Ceturtdiena, 16 Oktobris 2014 00:00

UNESCO nedēļa 2014

UNESCO nedēļās ietvaros 16.oktobrī notika dažādas aktivitātes visas dienas garumā! Dienas noslēdzošajā daļā audzēkņi pulcējās zālē, kur notika latviešu tautas deju un rotaļu pēcpusdiena. Grupām tika pasniegti pateicības raksti

1 lapa no 34